Drewniane tarasy

Starannie wykonane drewniane tarasy znakomicie prezentują się szczególnie w domach z ogrodami. Stanowią doskonałe miejsce na rodzinne spędzanie czasu, grillowanie czy odpoczynek na świeżym powietrzu. Podczas jego tworzenia, warto zainwestować w solidne deski od sprawdzonego dostawcy. Dobrze zaimpregnowane będą się sprawdzać podczas codziennego użytkowania i znakomicie prezentować w otoczeniu zieleni. Są przyjemne dla stóp, nawet bosych, gdyż nie ulegają szybkiemu nagrzewaniu, a jednocześnie utrzymują stałą temperaturę.

TDM Tarasy Drewniane to firma z Poznania, która posiada w swojej ofercie deski tarasowe z dwóch rodzajów drewna: egzotycznego i modrzewia syberyjskiego. Powinny być one poddane impregnacji za pomocą oleju, który również można znaleźć w asortymencie TDM. Zapewnia on odporność na warunki pogodowe oraz nadaje piękny i świeży wygląd. Trzecim materiałem, który wykorzystuje się do wykończenia tarasów jest kompozyt. Nie wymaga zabezpieczania i utrzymuje się w niezmiennym stanie przez wiele lat. Ma też jednolity kolor.

Tarasy – sprzedaż, dowóz i montaż

TDM z Poznania zajmuje się nie tylko produkcją desek, ale również dowozi je pod wskazany przez klienta adres i zamontuje. Wykonuje dokładne obmiary tarasów, które stanowią podstawę wyceny i zamówienia. Firma zawsze dba o zachowanie ustalonych terminów, a wszystkie prace wykonuje z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Szczegółowe informacje na temat proponowanych usług i asortymentu znajdują się na stronie http://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewniane/.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002