Dywan filcowy

Chcesz wymienić swój stary, wyeksploatowany dywan? Lubisz, kiedy otoczenie domowe jest estetyczne, świeże i zachwyca gości? Dywan filcowy to doskonale rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią szyk, klasę i ponadczasowość. Filc to materiał z owczej wełny, pozyskiwany z odmiany nowozelandzkiej, który zapewni otulenie, oddychanie skóry oraz wygłuszy pomieszczenie. Dywan filcowy świetnie sprawdzi się zarówno jako ozdoba do sypialni jak i dywanik w pokoju dziecięcym czy salonie. Szeroka gama wzorów, kolorów oraz atrakcyjne ceny gwarantują udane zakupy, a widok miękkich i przyjemnych w dotyku kulek ucieszy oko niejednego gościa.

Łączenie wełnianych kulek

Miłe i przyjemne w dotyku kulki filcowe to pierwszy półprodukt z którego wykonuje się dywan. Dopiero ich połączenie w oczekiwany kształt nadaje ostateczny wygląd dywanom. Do tworzenia dywanów nie używa się żadnych maszyn oraz szablonów, co powoduje spore zainteresowanie ofertą sklepu internetowego Feltiness.pl. Dzięki temu, że każdy produkt jest oryginalny i niepowtarzalny, możesz pozwolić sobie na posiadanie świeżego, przyjemnego dla oka i dotyku dywanu z filcowych kulek, który będzie pięknie zdobił wnętrza Waszego domu.

Bezpieczny dla skóry dywan

Filc kojarzy się z materiałem twardym, gryzącym i niezbyt przyjemnym w dotyku. Jednak sklep internetowy Feltiness.pl oferuje swoim klientom zupełnie nowy, inny wymiar produktów wykonanych z owczej wełny nowozelandzkiej. Atutem kulek filcowych z których wykonywane są dywany jest przede wszystkim delikatna powierzchnia, przyjemne w dotyku wykończenie oraz ocieplanie wnętrz domu.


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań